logo klubo logologo

  Flag

Pavasario šventė lietuvių klube 2015 rugsėjo 13 d.

               
           

Evita dainuoja "Mėlyna jūra". Motiejus deklamuoja "Mano batai buvo du".
 

Ištrauka iš straipsnio apie koncertą „Pavasario balsai“ laikraštyje „Mūsų Pastogė” 2015 spalio 14 d.:

"Įdomiai buvo sutarta “Pavasario balsus” paįvairinti Sidnėjaus Vaikų klubo pasirodymu. Tai buvo judri šokių, judesių, dainelių, eilėraščių kompozicija, kurią nuotaikingai sukūrė bei pravedė Vaikų klubo vedėja Jolanta Beitnaraitė ir Sandra Jeglinskienė. Scenoje padėjo ir mamytės. Sunkoka būtų išvardinti visus šios kompozicijos dainelių bei judesių pavadinimus, bet verta paminėti individualius ‘aktorius’, pasirodžiusius eilėraštukais ar panašiai.
Tai Nojus (Namelis ant kojelės), Elijas (Musė), Olidija (Du gaideliai), Isabela (Boružėlė), Evita (Mėlyna jūra), Arminas (Lija, lija lietus), Patricija (Saldumynai), Gabrielė (Meškinai), Jogailė (Plaukė žąselė).
Sudėtingą eigą publika stebėjo linksmai, tarsi patys atjaunėdami – ir jaunučius aktorius sutiko nuoširdžiais plojimais. Kur gi gali būti visiško naturalumo, jei ne jaunimo užsiėmimuose. Suprantama, plojimu netiesiogiai padėkota ir savaitgalio mokyklos vadovėms ir mamytėms, kurioms rūpi savojo atžalyno lietuviškoji ateitis.
Galima kartu pabrėžti, kad vyresniąją kartą nuotal stebina mūsų Vaikų klubo vedėjos ir mokytojų jausminė energija bei vaizdinis išradingumas."

Dalyvavo:
Mokyklėlės mokiniai: Gabrielė, Isabella, Arminas, Jogailė, Elijas, Nojus, Evita, Patricija, Motiejus, Olidia.
Mamytės: Agnė, Raimonda, Jolanta, Sandra, Neringa, Diana, Rūta.

Foto © Emilis Pilipavičius