logo klubo logologo

  Flag

Mokyklėlės pamokos 2016 - 2017 m.m.

                                                                         

Spalio 8 d. 2017 - pirma semestro pamoka. Tema: Pasisveikinimas bei Ll ir Aa raidžių rašymas. Taip pat mokiniams buvo įteikti pirmokų pasai.

Balandžio 2 d. 2017 pamoka. Šiandieną ne tik rašėm, skaitėm, vaidinom, bet ir dažėm velykinius kiaušinius, gėlių vazonus ir karoliukus. O tada visi gavo ir po didžiulį šokoladinį kiaušinį! Paskutinė semestro pamoka. Gerų atostogų!

Kovo 26 d. 2017. Šiandieną mažuliukų grupė džiaugėsi aną sekmadienį pasodintų žolyčių derliumi ir pratęsė Žemės temą. Vyresnieji užsiėmė rašymu. Po to visi pradėjo spektaklio pasiruošimą.

Kovo 19 d. 2017. Skaitėme, rašėme, žemėje sodinome sėklas su mažaisiais. Apsilankė skautai - info sesija tėvams ir užsiėmimai vaikams.

Vasario 26 d. 2017. Pirmoji pamokėlė - lietuvių kalba. Antroji pamokėlė - pažintis, kas tai yra "Užgavėnės". Trumpas video ir kaukių darymas.
Pietų pertrauka ir Keitės Milos gimtadienio tortas. Trečioji pamokėlė - užgavėnių žaidimai ir šokiai .

Mokyklėlės pamokos 2014 - 2015 m.m.

                                                                       

Vasario 22 d. 2015. Šį sekmadienį vaikučiai mokėsi lietuvių kalbos, rašė, skaitė, spėjo mįsles. Antrą pamokos dalį šventėm Užgavėnes! Kalbėjom apie karnavalus ir kitose pasaulio šalyse (Rio-Brazilijoje, Venecijos- Italijoje), klausėme ir žiūrėjome filmuotą medžiagą apie šiuos visus karnavalus, Morės deginimą. Vaikai gamino lietuviškas Užgavėnių kaukes bei venecijietiškas. Bandė pataikyti blynus į keptuvę, vartyti juos su lopetėlėm, persirenginėjo čigoniukais, gervėm ir žaviom raganaitėm. Kanapinis mušėsi su Lašininiu. O vėliau - valgėm atsineštus iš namų blynus! Buvo labai labai smagu.

Kovo 15 d. 2015 pamoka. Šios dienos lietuvių kalbos ir istorijos pamoka: rašėm rašytines S ir K raides, skaitėm. Kalbėjom apie Lietuvos 25 metų gimtadienį, vėl pynėm trispalves apyrankes. Darbelis: knygų skirtukų šlepetė su pėdutėmis/ skirtukais. Tikrinom namų darbus - Natas nustebino puikia prezentacija. Pasirodo, jo prosenelis pulkininkas nepriklausomoje Lietuvoje buvo apdovanotas keletu Vyčio kryžiaus apdovanojimais už narsą ginant Tėvynę! Tarp kitko, minint 25 metų nepriklausomybės data Nojaus, Elijaus ir Jogailiuko Druskininkuose gyvenantis diedukas apdovanotas garbės kryžiumi ir raštu už tai, kad gynė televizijos bokštą, o tuo pačiu ir Lietuvą, mus! Valio visiems didvyriams!!!

                       
       

       

Kovo 29 d. 2015 pamoka. Šio sekmadienio lietuvių mokyklėlėje: mokėmės rašyti rašytinų E; gamtos pažinimo pamokos dalyje kalbėjome apie šeimą. Darbeliai - kiaušinių dažymas ivairia technika (ačiū Gitai!) bei kiškių bei viščiukų skulptūrėlių dažymas. Paskui, žinoma, laimingi tėveliai tuos kiaušinius valgė, kad net per barzdą varvėjo.

Balandžio 12 d. 2015 pamoka. Šios dienos pamokėlė: mokėmės rašytinę "E"; skaitėme, rašėme žodžius. Antra pamokos dalis - gero elgesio pamokėlė- vaikai mokėsi kaip gražiai ir mandagiai elgtis. Vėliau - keramikos pradžiamokslis (ačiū, Gita!), o dar vėliau - mokytoja Jolanta ruošė vaikus Mamos dienos pasirodymui. Po viso darbo, kam kava, o kam - kiti skanėstai.

Gegužės 10 d. 2015 pamoka. Šios dienos sekmadienio pamokėlė: tikrinom abėcėlės žinias (visi vaikai puikiai išmano lietuviškas raideles!). Žaidėm įvairius žaidimus: dėliojom žodelius, iš 10 ištrauktų raidelių vaikai dėliojo esamus žodžius bei kūrė naujus. Mažieji dėjo abėcėlės dėlionę; raidelių kubelius. Pamokos akcentas - šiandien Australijoje švenčiama mamos diena- vaikai gamino mamoms savo darbelių rankinukus (ką mamos mėgsta pasaulyje labiausiai ;)) vėliau šaradų žaidimas ir lietuviški patiekalai!

2015 rugpjūčio 30 d. pamokėlė. Labai smagu, kad tiek gausiai mūsų susirinko ir buvo iš tikrųjų labai linksma. Vaikai puikiai dirbo per "akademinę" valandėlę: rašė, skaitė, kartojosi dvibalsius. Vėliau- vyresni vaikai smagiai žaidė matematikos žaidimą "Vargšas riteris", mažieji susibūrė į kompaniją ir gainiojosi mašinytes. Pirmą kartą oficialiai atskyrėme stalus mažiesiems. Ačiū Jurgitai ir Germanui su Rūta, kad užsiėmė mažaisiais- padėjo jiems lavinti rankytes rašant raideles bei paskaitė keletą knygučių. Ypač smagi buvo paskutinė pamokos dalis, nes vaikai gavo prizus už surinktus 5 atliktus namų darbus, Baironiukas atsiėmė meno parodos prizą, na, o paskui vyko mokytojos Jolantos programos linksmoji repeticija. Nusimato įspūdingas rugsėjo 13 dienos "Šou".

Mokyklėlės pamokos 2013 - 2014 m.m.

                                                                                        

Lietuvos ir pasaulio istorija - supažindinimas su Lietuvos ir lietuvių kalbos kultūros istorija. Bendros pasaulio istorijos žinios.
Skaitymas bei rašymas lietuvių kalba - raidžių pažinimas; skiemenų tarimas; skaitymo pagrindai. Rašymas spausdintinėmis bei rašytinėmis raidėmis. Gramatikos pagrindai; klasikinių lietuviškų vaikiškų kūrinių skaitymas.
Matematikos pagrindai - skaičiavimas lietuviškai. Skaičių pažinimas. Aritmetikos veiksmų atlikimas bei terminai lietuvių kalba.
Žaidimai, dainelės ir šokiai - vaikai mokomi populiarų bei klasika tapusių lietuviškų dainelių ir žaidimų. Kiekvienų artėjančių švenčių proga vaikai mokomi atitinkamų eilėraščių, rengiami vaidinimai.

Per Lietuvos istorijos pamokas sužinome, kas buvo Vytautas Didysis; koks jo indėlis Lietuvos teritorijos dydžiui; apie didį jo nuopelną - Žalgirio mūšio pergalę! Taip pat mokomės apie Lietuvos gamtos pasididžiavimą - piliakalnius. Klausomės pasakojimo, kaip Baltijos jūroje atsirado gintaras. Pasakojame legendą apie Jūratę ir Kąstytį. Sužinome ir daug kitų istorinių įvykių, datų, pavadinimų.
Per pamokas labai gražiai gaminame Lietuvos karaliaus Mindaugo karūną bei statome mažuosius piliakalnius! Gaminome skydus ir kalavijus. Vaidinome, kaip senovės lietuviai gynėsi nuo priešų.